Spaarnwoude 3156 persoons Cube Exclusif
300 m² -

Dit prachtige en moderne 6 persoons chalet staat te koop op Droompark Spaarnwoude , in Halfweg bij Amsterdam
In dit chalet zijn in totaal 4 kamers aanwezig. De leefruimte beschikt over mooie grote raampartijen en tuindeuren die van de grond tot aan het plafond reiken. Hierdoor heeft met prachtig zicht naar buiten toe. Met een open hoekkeuken is er een open en royale ruimte gecreëerd met genoeg plek voor een apart zit- en eetgedeelte. De kachel zorgt verder voor een gezellige sfeer. De keuken heeft een moderne uitstraling door de hoogglans keukenkastjes en is tevens van alle gemakken voorzien. Het beschikt over een koelkast inclusief vriesvak, combimagnetron, vaatwasser en gasstel met afzuigkap.
TV zenders worden ontvangen via de kabel en er is beschikking over een eigen internetaansluiting.
Dit chalet beschikt over maar liefst 3 slaapkamers, en biedt dus slaapplaatsen voor 6 personen. In de ouderslaapkamer staan twee 1-persoonsbedden naast elkaar met aan weerszijden nachtkastjes. Tegenover de bedden staat een mooie grote inbouwkast met de mogelijkheid tot het opbergen van kleding en/of andere spullen. In de tweede slaapkamer staan twee 1-persoonsbedden met daar tussenin een nachtkastje. Ook in deze ruimte is opbergruimte aanwezig. In de laatste slaapkamer is een hoogslaper en een kledingkast geplaatst.
In de badkamer bevindt zich een ruime douchecabine, toilet, wastafel inclusief opbergruimte en een designradiator. Een tweede – separate – toilet met wastafel is ook aanwezig. Zowel de badkamer als het separate toilet zijn compleet betegeld.
Het chalet heeft een prachtige ligging direct aan het water. De tuin is grotendeels begraasd en derhalve makkelijk te onderhouden. Een deel van de tuin is betegeld en biedt plek voor een gezellig buitenterras direct vóór de buitenkachel!
Het chalet beschikt over een prachtig interieur en wordt opgeleverd inclusief de huidige inventaris (exclusief persoonlijke zaken). De prijs is inclusief de btw en hierdoor wellicht aantrekkelijk als investering. Wij vertellen u er graag meer over.
De jaarlijkse huur- en parklasten bedragen EUR 9.000,=. Het park is het hele jaar geopend en huisdieren zijn toegestaan. De prijs in inclusief de BTW, als investering voor de verhuur interessant.
Heeft dit chalet uw interesse gewekt? Neem dan gerust contact met ons op!